“Pijetore” publikohet nga Tayna e Cricket

Artistët Tayna dhe Cricket kanë publikuar projektin muzikor “Pijetore”.

Ky projekt ishte paralajmëruar ditë më parë, ndërkaq i është realizuar edhe videoklipi.

Për anën vizuale është kujdesur produksioni Sekuencë Studio.

“Pijetore” shënon një përmbyllje për këtë vit të suksesshëm për Doruntinën./21Media

Lajmet “Pijetore” publikohet nga Tayna e Cricket Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker