Publikohet “Love of Mine” e DJ Geek

Projekti muzikor “Love of Mine” nga Dj Geek është lansuar tashmë në platformën, Youtube.

“Love of Mine” është kënga e parë e mini-albumit që do të publikohet nga DJ i njohur.

Gjithashtu, në këtë projekt protagonist është artistja, Dafina Zeqiri.

Dje(29 dhjetor) ishte publikuar intro e kësaj kënge në Instagram, me ç’rast u përgëzua puna e artistit.

“Kam punuar fortë dhe gjatë në këtë, shpresoj t’iu pëlqej. Mezi po pres të ju tregoj më shumë”, është shprehur Geek në Instagram.

Geek është i angazhuar me projekte gjatë gjithë kohës, gjithashtu, kujtojmë bashkëpunimin e fundit me reperin Vig Poppa./21Media

Lajmet Publikohet “Love of Mine” e DJ Geek Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker