Dyshohet se është me COVID-19, Klopp mungon nesër në ndeshjen kunder Chelseat

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, dyshohet se është infektuar me Covid-19 dhe nuk do ta përcjellë nga afër ndeshjen ndaj Chelseat. Klopp, i cili është në izolim, po përjetonte simptoma të lehta. Ndihmësi i tij Pepijn Lijnders do të marrë përgjegjësinë për udhëtimin në Stamford Bridge. Liverpool të premten konfirmoi se tre anëtarë të tjerë të stafit kishin rezultuar pozitivë…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker