Në prag të ndërrimit të moteve FFK dhuroi fanella të Kombëtares për fëmijët dhe qytetarët

Pak orë para ndërrimit të moteve presidenti Agim Ademi në shoqëri të futbollistëve të Kombëtares, Edon Zhegrova, Visar Bekaj e Emir Sahiti si dhe drejtuesve të grupit të tifozëve “Dardanët” kanë bërë një shëtitje në sheshin kryesor të kryeqytetit, me ç’rast kanë shpërndarë fanella të Kombëtares, duke i befasuar shumë qytetarë të grupmoshave të ndryshme për festën e Vitit të Ri.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker