“Specat po vijnë”, Mc Kresha paralajmëron albumin e ri me Lyrical Son

 

Reperi Mc Kresha ka uruar Vitin e Ri 2022 me një lajm të mirë për fansat e muzikës së tij.

Ai ka paralajmëruar albumin e ri në bashkëpunim me reperin Lyrical Son.

“Muzikë e Alltisë”, titullohet albumi që do të publikohet më 12 janar.

“Mos harroni me shkep lajmin, specat po vijnë”, ka thënë Mc Kresha në videon e publikuar në Instagram.

Albumi përmban 11 këngë dhe prej tyre dy janë bashkëpunime. Një me këngëtaren Elvana Gjata, ndërsa bashkëpunimi tjetër është me reperin Ledri Vula./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MC Kresha (@tavnikcity)

 

Lajmet “Specat po vijnë”, Mc Kresha paralajmëron albumin e ri me Lyrical Son Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker