Tottenham e nis vitin 2022 me fitore, mposhtë Watford-in

Ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Watford dhe Tottenham, e vlefshme kjo për xhiron e 21 të Premier Ligës angleze. Skuadra e Antonio Contes ka arritur ta fillojë vitin 2022 me fitore, ku e mposhti me rezultat minimal 1:0 si mysafirë Watfordin. Kur shihej se ndeshja ishte drejt përfundimit pa gola, mbrojtësi Davinson Sanchez befason skuadrën e Watford, duke shënuar golin e fitores për…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker