Xhensila e lumtur pranë më të dashurve, publikoi pamje të bukura nga Londra

Në këto ditë të dimrit, këngëtarja Xhensila Myrtezaj me familje ka shkuar për pushime në Britani.

Për fansat e saj të shumtë, artistja po publikon pamje të bukura në rrjete sociale, shkruan Rahovci.info.tv

Sot, Myrtezaj ka publikuar disa imazhe nga Londra, në të cilat shihet mjaft e lumtur, pranë bashkëshortit dhe vajzës.

01.01.2022″, ka shkruar artistja krasha fotografive, në të cilat ka marrë komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Kujtojmë që, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë martuar para 4 vjetësh dhe së bashku kanë vajzën Ajka./21Media

Lajmet Xhensila e lumtur pranë më të dashurve, publikoi pamje të bukura nga Londra Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker