Chelsea dhe Liverpooli publikojnë formacionet zyrtare

Me fillim nga ora 17:30 në stadiumin “Stamford Bridge” do të fillojë derbi mes kampionit evropian Chelsea dhe gjigandit anglez Liverpool, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e 21 të Premier Ligës angleze. Në xhiron e fundit, Chelsea barazoi me rezultat 1:1 me skuadrën e Brightonit, kurse Liverpooli rikthehet nga humbja me rezultat minimal 1:0 kundër Leicester Cityt, përcjell KosovaPress.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker