ESPN: Real Madrid synon të marrë Mbappe dhe Haaland në verë

Sipas medias të njohur ESPN, Real Madrid po synon të lëvizë gjatë verës për transferimin e yllit të Paris Saint-Germain, Mbappe dhe atë të Borussia Dortmund, Haaland. Mbappe thuajse iu bashkua Los Blancos nga PSG në verën e vitit 2021, por asnjë ofertë nuk u pranua nga klubi francez dhe ai pritet të kalojë si lojtar i lirë pas përfundimit të sezonit aktual. Real Madrid gjithashtu mendon se do të…

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker