Ryva të shfaqej krah bashkëshortit si rrallë herë

Këngëtarja, Ryva Kajtazi është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Artistja zakonisht poston nga jeta e saj profesionale, mirëpo me rastin e vitit të ri Ryva ka ndarë një fotografi familjare për të gjithë ndjekësit e saj.

Në fotografi shihet Ryva me bashkëshortin si dhe dy fëmijët e tyre.

”Gëzuar vitin e ri 2022 nga familja jone”, ka shkruar Ryva krahas fotografisë.

Projekti i fundit nga Ryva është ”Kce moj qike”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me Metin Malokun. Kënga është publikuar më 16 korrik dhe është realizuar  me videoklip./21Media

Lajmet Ryva të shfaqej krah bashkëshortit si rrallë herë Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker