Shengyl Ismaili e ka lënë duhanin pas 23 vjetësh

Artistja, Shengyl Ismaili ka qenë njëra nga të ftuarat e emisionit festiv ”Prite n’Shpi”.

Ismaili ka folur për gjërat e mira që i ka sjellur viti që lam pas dhe ka theksuar se viti 2021 i ka ndihmuar sepse ajo e ka lënë duhanin pas 23 vitesh.

Artistja ka treguar se ndihet shumë krenare me veten.

Mysafirë të ”Prite n’Shpi” janë: Labinot Tahiri, Lori, Teuta Selimi, Jeton Zogjani dhe Blero Muharremi./21Media

Lajmet Shengyl Ismaili e ka lënë duhanin pas 23 vjetësh Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker