Vetaksidenti në Studençan, Muharremaj ngushëllon familjarët e viktimës

Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se viktima dhe dy të lënduarit e tjerë janë nga Greikoci.

“Një i vdekur 14-vjeçar dhe dy të lënduar nga fshati Greikoc, si pasojë e një vetaksidenti, i cili ka ndodhur në rrugë Sallagrazhdë – Baqevc. Ngushëllime familjarëve”, ka shkruar Muharremaj.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker