A mund të luajnë së bashku Mbappe, Haaland, Benzema dhe Vinicius?

Real Madridi ka plane të mëdha përpara afatit kalimtar të verës. Mesazhi nga Valdebebas është i qartë dhe, siç e tha MARCA të martën e kaluar, është një rast i “gjithçka në sulm” për Los Blancos. MARCA raportoi se Real Madrid po shqyrton nënshkrimin e Kylian Mbappe dhe Erling Haaland, duke bashkuar dy nga lojtarët më të mirë në botë për të udhëhequr linjën e tyre të sulmit për vitet në vijim.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker