Dëgjoni pak nga bashkëpunimi i Elvana Gjata dhe Mozzik

Artistët Elvana Gjata dhe Mozzik së shpejti do të publikojnë projektin e ri muzikor.

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes, ndërkaq sekuencë nga kënga është publikuar në Instagram, e ndjekësit mezi po presin ta dëgjojnë versionin e plotë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

“S’ka”, sjell për herë të parë Elvanën e Mozzik në një këngë me plotë ritëm e që të gjithë janë optimist se do të jetë një super bashkëpunim.

Si Mozzik ashtu edhe Elvana numërojnë bashkëpunime me artistë vendor e të huaj, të cilat ia mundësuan ngritjen në karrierën artistike, madje të njihet e dëgjohet talenti i tyre edhe jashtë Kosovës e Shqipërisë.

Kujtojmë, “Flakë” – Elvana ft Capital T, nga Mozzik u lansua “Shko” afro një muaj më parë./21Media

 

 

Lajmet Dëgjoni pak nga bashkëpunimi i Elvana Gjata dhe Mozzik Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker