Për çka ishte e lumtur sot Blerona?

Blerona Zeqiri është një ndër moderatoret më të bukura dhe simpatike të televizioneve shqiptare, e cila çdo javë ju argëton përmes emisionit “1 Kafe prej Shpisë”.

Moderatorja, e cila ka numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, po publikon pamje të shumta nga përditshmëria e saj.

Sot, moderatorja ka publikuar tri imazhe të bukura, në të cilat shihet e veshur me stil, shkruan Rahovci.info.tv

“Shume e lumtur me mesazhet e dashurine qe me keni fale sot gjate programit festiv! Faleminderit pafund qe festuat me “Prite n’Shpi” “, ka shkruar moderatorja në instagram, ku ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blerona Zeqiri (@bleronazeqiri)

Kujtojmë që, Blerona Zeqiri dhe Visar Kalludra janë autorë dhe udhëheqës të emisionit “1 Kafe prej Shpisë”, i cili transmetohet çdo të diel, nga ora 12:30, në Rahovci.info./21Media

Lajmet Për çka ishte e lumtur sot Blerona? Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker