Ronaldo: 2021 nuk ishte aspak vit i lehtë, edhe pse i shënova 47 gola

Cristiano Ronaldo e ka përshkruar si aspak të lehtë vitin 2021, derisa është mburrur për 47 golat e shënuara gjatë këtij viti kalendarit. Sulmuesi i Portugalisë Ronaldo u kthye në Manchester United nga Juventusi në verë dhe Vitin e Ri e festoi në Angli pas 13 vjetëve. Ronaldo e postoi një fotografi të veten me partneren dhe fëmijët e vet, ku shkroi për, siç e përshkroi ai, një vit të vështirë.

Source

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker