Reali publikon listën e të ftuarve për sfidën në Kupën e Mbretit, mungojnë tetë lojtarë

Real Madrid nesër do zhvillojë ndeshjen e parë në kuadër të Kupës së Mbretit, atë ndaj Alcoyano.

“Los Blancos” duan ‘hakmarrjen’ pasi që vitin që lamë pas Alcoyano befasuan klubin madrilen, duke e eliminuar.

Real Madrid tashmë e ka bërë publike listën e të ftuarve për takimin ndaj Alcoyano, derisa mungojnë lojtarët si Modric, Benzema, Mendy, Courtois, Carvajal, Bale, Jovic dhe Vinicius.

Lista e plotë e futbollistëve të ftuar nga Carlo Ancelotti:

/Rahoveci INFO/

Lajmet Reali publikon listën e të ftuarve për sfidën në Kupën e Mbretit, mungojnë tetë lojtarë Rahoveci INFO Sinjali.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker