Berat Duraku emrohet Drejtor i Bujqësisë, për një mandant të dytë në komun të Rahovecit

Lajmin për emrimin të Berat Duraku nga fshati Krushë e Madhe , Drejtor i Bujqësisë , për një mandant të dytë e ka bërë Artan Zenuni, po  ashtu nga fshati Krushë e Madhe, në kuvendin komunal si deputet  do jetë edhe  Arbër Zenuni, transmeton /RAHOVECI INFO/

Statusi i tij i plotë :Sot, së bashku me një pjesë të kryesisë së nëndegës së AAK-së në Krushë të Madhe, vizituam Kryetarin Smajl Latifi, poashtu uruam edhe emërimin në pozitën e drejtorit të Bujqësë Berat Duraku për një mandat të dytë.Krusha e Madhe në Kuvendin Komunal të Rahovecit do përfaqësohet poashtu edhe nga asambleisti Arbër Zenuni.Beratit dhe Arbërit u dëshirojmë suksese dhe punë të mbarë, e Kryetarin Smajl Latifi e falënderojmë për besimin e dhënë!

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!