Foshnja në foto sot është një ndër artistët më të njohur kosovarë

Ai është njëri nga artistët më të dashur kosovarë. Me batutat e tij në role të shumta, ai ka bërë për vete publikun anë e mbanë trojeve shqiptare.

Fjala është për aktorin e mirënjohur, Fatmir Spahiun, i cili është i dashur nga të gjitha moshat, shkruan Rahovci.info.tv

Fatmirin e sotëm e njohin të gjithë, por a e dini se si ka qenë aktori kur ka qenë foshnje?

Në një fotografi të publikuar në internet shihet se si foshnje Fatmiri ka qenë mjaft simpatik.

Ndryshe, Fatmir Spahiu është i martuar prej vitesh me Zanën dhe së bashku kanë dy fëmijë./21Media

Holiday in the family of Fatmir Spahiu -

Lajmet Foshnja në foto sot është një ndër artistët më të njohur kosovarë Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker