Vazhdon kriza me COVID-19 te PSG, edhe portieri del pozitiv

Paris Saint-Germain po përjeton një shpërthim Covid-19 në skuadër dhe rasti i fundit që u zbulua ishte portieri italian, Gianluigi Donnarumma.

Pas Sergio Rico, Bitumazala, Juan Bernat, Lionel Messi dhe Danilo Pereira, tashmë është raportuar se Donnarumma ka edhe Covid-19.

Kjo situatë do të bëjë që trajneri Mauricio Pochettino të vë bast për Keylor Navas për ndeshjen e fundjavës kundër Lyonit.

Portieri italian tashmë do të jetë në izolim deri sa të shërohet plotësisht.

/Rahoveci INFO/

Lajmet Vazhdon kriza me COVID-19 te PSG, edhe portieri del pozitiv Rahoveci INFO Sinjali.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker