Ambasadori gjerman flet pas takimeve që pati me Bedri Hamzën e Përparim Ramën

Në një postim në Twitter, Rohde ka thënë se qëllimi i vizitës ishte që t’i uronte ata për pozitat e kreut të komunës, shkruan Rahoveci INFO.

Ai ka thënë se ka shumë mundësi për bashkëpunim kulturor, ekonomik dhe social që do të përmirësonin jetën e qytetarëve.

“Urova kryetarët e sapozgjedhur të Prishtinës, dhe Mitrovicës, Përparim Ramën e Bedri Hamzën. Shumë mundësi për bashkëpunim kulturor, ekonomik dhe social që do të përmirësonte jetën e qytetarëve. Perpsektivë emocionuese gjithashtu edhe për “ManifestaDotORG” që do të vijnë në Prishtinë”, ka shkruajtur ai./Rahoveci INFO/

 

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker