Mesazhi i Presidentes, Vjosa Osmani për Krishtlindjen ortodokse

Në vijim gjeni të plotë urimin e Presidentes Vjosa Osmani:

Të dashur qytetarë të komunitetit ortodoks, festat ngjallin shpresën për një të ardhme më të mirë.

Sikurse krejt bota, edhe ne po përballemi me pandeminë, ndaj na duhet solidariteti, duke e konsideruar ngadhënjimin ndaj pandemisë njëlloj rilindje për njerëzimin.

Kjo festë sjelltë në shtëpitë tuaja gëzim! Drita, dashuria dhe shpresa e pakufishme bashkoftë njerëzit në çdo shtëpi në pritje të ditëve më të mira!

Gëzuar për shumë mot Krishtlindjen ortodokse!/Rahoveci INFO/

Lajmet Mesazhi i Presidentes, Vjosa Osmani për Krishtlindjen ortodokse Rahoveci INFO Rahoveci INFO.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker