“Një jetë të tërë në ankth e sfida”, Haradinaj ngushëllon Veselin për vdekjen e nënës

Postimi i plotë:

I pikëlluar nga lajmi për vdekjen e nënës Ajshe. Një jetë të tërë në ankth e sfida, aspak e lehtë për të.

Ngushëlloj me këtë rast bashkëluftëtarin tim, ish-kryetarin e Kuvendit, Kadri Veseli dhe mbarë familjen e tij!

Nëna Ajshe u prehtë në paqe!

RH

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker