PSG shfaq interes për Paquetan

Paris Saint-German është i interesuar për futbollistin brazilian, Lucas Paqueta, shkruan Sinjali Sport.

Francezët synojnë që me Paquetan ta përforcojnë mesfushën.

Kështu shkruan mediumi francez, “L’Equipe”. Braziliani që është 24-vjeç ka aftësi ofanzive dhe defanzive.

Ai ka qenë i involvuar në 9 gola nga 17 ndeshje në Ligue 1 këtë sezon deri tash. 

/Rahoveci INFO/

Lajmet PSG shfaq interes për Paquetan Rahoveci INFO Sinjali.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker