Xhensila bashkë me këngëtarin me famë botërore

 

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, e cila aktualisht po shijon pushimet jashtë vendit, ka takuar njërin ndër këngëtarët e saj të preferuar.

Bëhet fjalë për këngëtarin me famë botërore, Sam Smith.

Në rrjetet sociale, Xhensila ka postuar fotografi ku shihet pranë këngëtarit, si dhe një fotografi tjetër ku ka pozuar me Sam Smith bashkë me vajzën dhe bashkëshortin e saj, Bes Kallakun

“Ditë e bukur, u befasova duke takuar një ndër këngëtarët e mi të preferuar”, ka shkruar Xhensila krahas fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Kujtojmë se “Mëkati jem” është projekti i fundit muzikor që nga Xhensila Myrtezaj në bashkëpunim me Geasy dhe Majk./21Media

Lajmet Xhensila bashkë me këngëtarin me famë botërore Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker