Zogaj: Liburn Aliu e Hysen Durmishi në ‘luftë speciale’ me Albin Kurtin

Zogaj, përmes një postimi në Facebook, tha se ky skandal po i duket interesant, për shkak se këtë aksion po e bën Ministria e Ambientit, Liburn Aliu dhe Hysen Durmishi.

“Skandali me ndertimet ne Brezovice po me duket interesant, jo pse Surroi eshte bashkepartner ne kompani me te akuzuarin per dhenie te ryshfetit, por se kete po e ben Ministria e Ambientit, dmth po e bejne Liburn Aliu dhe Hysen Durmishi. E keta te fundit, po duket qe jane ne nje “lufte speciale” me Albini dhe afersine e tij me Surroin ne ceshtje te dialogut’’, shkroi Zogaj.

Ai tutje tha se pushteti i madh po i bën kundërshtarë edhe Albinin e Liburnin.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker