Chelsea përballet me Chesterfield në FA CUP, ja 11-shet startuese

Chelsea e nis aventurën në FA Cup me përballjen ndaj Chesterfieldit, raporton Sinjali Sport.

Blutë presin në “Stamford Bridge” skuadrën inferiore
që bën gara në ligën Nacionale që është elita e pestë në ishull.

Kampioni evropian synon fitoren në këtë takim
që është i vlefshëm për raundin e 1/32-ës në Kupë, e që fillon nga ora 18:30.

11-shet startuese janë publikuar për këtë takim dhe ato janë:

/Rahoveci INFO/

Lajmet Chelsea përballet me Chesterfield në FA CUP, ja 11-shet startuese Rahoveci INFO Sinjali.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker