Loredana: Kam nevojë për një fëmijë të dytë

Reperja, Loredana Zefi është majft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, artistja ka publikuar një fotografi në ‘InstaStory’, ku shihet vajza e saj Hana dhe poshtë fotografisë ajo ka shkruar, ”Kam nevojë për një fëmijë të dytë”.

Ajo dhe ish-partneri i saj, reperi Mozzik, u bënë prindër për herë të parë në dhjetor të vitit 2018.

Ndërkaq, vitin që e lam pas, Mozzik dhe Loredana kanë sjellur albumin e tyre të përbashkët të titulluar ”No rich parends”.

Pavarësisht spekulimeve në internet, Lori vazhdon të jetë nënë beqare e përkushtuar në karrierë./21Media

Lajmet Loredana: Kam nevojë për një fëmijë të dytë Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker