Ferzaj vazhdon të përforcohet, nënshkruan me Besfort Eminin

FC Ferizaj është njëra nga skuadrat më aktive gjatë merkatos dimërore në futbollin vendor.

Klubi i cili garon në Ligën e Parë, sot ka prezantuar transferimin e ri.

Bëhet fjalë për mesfushorin e talentuar, Besfort Emini, i cili pritet të sjellë freski në skuadrën bardhekaltër.

Mesfushori defansiv vjen pas aventurës tek skuadra e Kikës, teksa në të kaluarën ka qenë pjesë e skuadrave si Llapi dhe Vitia.

/Rahoveci INFO/

Lajmet Ferzaj vazhdon të përforcohet, nënshkruan me Besfort Eminin Rahoveci INFO Sinjali.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker