Një vit nga vdekja e nënës, Robert Berisha me dedikim emocionues

Sot janë bërë një vit që nga vdekja e nënës së artistit, Robert Berisha. Në këtë ditë jo të lehtë për të, Roberti përmes një postimi në rrjetet sociale e ka kujtuar personin më të vlefshëm në jetën e tij.

“Një vit pa ty nëna ime”, ka shkruar Roberti poshtë fotografisë së publikuar në Instagram ku shihet nëna e tij e ndjerë.

Roberti ka pranuar ngushëllime dhe komente nga miqtë e fansat e tij./21Media

 

Lajmet Një vit nga vdekja e nënës, Robert Berisha me dedikim emocionues Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker