Ramsey futbollisti i radhës që infektohet me COVID-19

Aaron Ramsey është lojtari i radhës i infektuar me variantin e ri të COVID-19, Omicronin.

Skuadra e Juventus, përmes një njoftimi në faqen zyrtare, ka njoftuar për një rast të ri me Covid-19.

Bëhet fjalë për mesfushorin uellsian, Aaron Ramsey. Lojtari është vënë në izolim dhe larg pjesës tjetër të skuadrës.

Ish anëtari i Arsenal është në gjendje të mirë të shëndetësore, por obligohet t’iu nënshtrohet procedurave protokollare. /Rahoveci INFO/

Lajmet Ramsey futbollisti i radhës që infektohet me COVID-19 Rahoveci INFO Sinjali.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker