Sa e ka pasur të vështirë Neki Emra gjetjen e emrave të binjakëve

Këngëtari Neki Emra dhe bashkëshortja e tij, Zana Zhaveli në dhjetor të vitit 2021 janë bërë prindër për herë të parë. Ata janë bekuar me binjakë, një vajzë dhe një djalë.

Ndërkaq, sot në ”1 Kafe prej Shpisë”, ka qenë i ftuar Neki, i cili ka treguar se ka qenë mjaftë e vështirë gjetja e emrave të binjakëve.

Neki e ka treguar edhe momentin e lindjes së binjakëve, për të cilëin ka thënë se është ndjenjë e pashpjegueshme.

Neki dhe Zana binjakët i kanë pagëzuar me emrat Hera dhe Aresi./21Media

Lajmet Sa e ka pasur të vështirë Neki Emra gjetjen e emrave të binjakëve Rahoveci INFO .

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker