Prokuroria deklarohet për vrasjen e 30 vjeçarit në Pakashticë të Llapit

E në vendin e ngjarjes përpos ekipit mjekësor, zyrtarëve policorë ka dalë edhe prokurorja e rastit.

E lidhur me këtë ngjarje nga Prokuroria Themelore në Prishtinë kanë deklaruar se tani për tani janë duke u ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme hetimore për të sqaruar rrethanat e rastit.

“Ju njoftojmë se prokurorja kujdestare ka dale në vendin e ngjarjes, ku ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e një personi. Aktualisht janë duke u ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme hetimore për t’i sqaruar rrethanat e rastit. Per zhvillimet e tjera do t’ju njoftojmë me kohe”, thuhet në njoftimin e Prokurorisë.

Ndërsa zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha për Rahoveci.info se tashmë janë duke u ndërmarrë të gjitha hapat e nevojshme për të zhvilluar hetimet e rastit./Rahoveci.info/

Detaje tronditëse nga vrasja në Podujevë, i dyshuari dhe viktima janë baxhanakë

Policia jep detaje për vrasjen në Podujevë, viktima është 30 vjeç

Lajmet Prokuroria deklarohet për vrasjen e 30 vjeçarit në Pakashticë të Llapit Rahoveci INFO Rahoveci.info.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker