Qeveria me Komision për zgjedhjen e kryetarit dhe katër anëtarëve të Bordit të OShP-së

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e radhës ka marrë vendim për emërimin e Komisionit përzgjedhës për rekomandimin e kandidatëve për kryetar dhe katër anëtarë të Bordit të Organit Shqyrtues të Prokurimit Publik (OShP).

Komisioni do të përbëhet nga: Alban Nevzati, Leonita Shabani, Isuf Zema, Armend Spahiu dhe Imer Shevelli.

Lajmet Qeveria me Komision për zgjedhjen e kryetarit dhe katër anëtarëve të Bordit të OShP-së Rahoveci INFO Rahoveci INFO.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker