Xhevdet Pozhari e sulmon Nasim Haradinajn: Në Kosovë thyeje tavolina, në Hagë po qan

Siç ka thënë Pozhari me anë të një postimi në ‘Facebook’, “Nasim Haradinaj në Hagë paska qajt, e këtu i thejke tavolinat nëpër emisione”, shkruan Rahoveci INFO.

“Nasim Haradinaj në Hagë paska qajt, e këtu i thejke tavolinat nëpër emisione. Mbahu, burrë! Kalon edhe kjo…”, shkroi Pozhari në Facebook.

Në seancën e djeshme gjykuese ndaj tij, Haradinaj dëshmoi për torturat që iu bënë nga serbët, po ashtu foli edhe për burgimin e vëllait.

Haradinaj nuk mundi t’i mbajë lotët kur ka thënë se është kundër Millosheviqit dhe kujtdo që merr për bazë të dhënat e tij.

“Jam kundër çdokujt që bazohet në të dhënat e Millosheviqit. Varri më largon nga dheu nëse unë nuk e kundërshtoj Millosheviqin”, ka thënë ai. /Rahoveci INFO/

Lajmet Xhevdet Pozhari e sulmon Nasim Haradinajn: Në Kosovë thyeje tavolina, në Hagë po qan Rahoveci INFO Rahoveci INFO.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker