Zhduket një femër nga Gjilani

Rasti është raportuar dje, ndërsa e njëjta është zhdukur që nga data 8 e këtij muaji, transmeton Rahoveci.info.

“Gjilan, 08.01.2022-19:00. Me 12.01.2022 një femër kosovare, ka raportuar se vajza e saj ishte larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj . Rasti vazhdon të hetohet”./Rahoveci.info/

Lajmet Zhduket një femër nga Gjilani Rahoveci INFO Rahoveci.info.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker