Nga OVL e UÇK-së reagojnë pasi Pozhari e sulmoi Haradinajn për paraqitjen në Hagë

Sekretari i OVL-së, Faton Klinaku, me anë të një postimi në Facebook, Pozharit i është referuar si “servil” dhe “përfitues” i pushteteve, shkruan Rahoveci.info.

Xhevdet Pozhari e sulmon Nasim Haradinajn: Në Kosovë thyeje tavolina, në Hagë po qan

Ai ka thënë se disa individë po mundohen që ta mjegullojnë paraqitjen dinjitoze të Haradinajt në Hagë.

Postimi i plotë i Klinakut në Facebook:

Paraqitja e Nasimit në Hagë është dinjitoze. Po e tregon një realitet për ngjarjet atëherë, edhe pse ju e dini që ato ngjarje kanë qenë transparente dhe çdo gjë ka qenë e filmuar.

Disa servilë dhe përfitues të pushteteve, mundohen edhe ta mjegullojnë paraqitjen e tij dinjitoze që e bëri për të përgjithshmen dhe vetëm për të përgjithshmen. /Rahoveci.info/

Lajmet Nga OVL e UÇK-së reagojnë pasi Pozhari e sulmoi Haradinajn për paraqitjen në Hagë Rahoveci INFO Rahoveci.info.

Ballina
Raporto
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker