“Dreqi i vogël” refuzon t’i quajë vjehërrinë nënë dhe babë

Në një intervistë për ATV ajo thotë se në të ardhmen refuzon t’i thërrasë vjehërrinë nënë e baba.

Vajza e njohur me nofkën “dreqi i vogël” tha se vendin e nënës dhe babait nuk e zë askush dhe kjo është arsyeja pse ajo nuk dëshiron që ta bëjë këtë.

Fjalët e saj janë komentuar shumë në rrjetet sociale, ku shumica e kanë kritikuar duke e cilësuar si mosrespekt.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!