Jahja Kokaj e lë pak anash nisjen e raketës në hapësirë, ia kërset këngës me birra e raki dhe plis në kokë

Kokaj më shumë u bë i njohur për deklarimet e tij lidhur me nisjen e një rakete në hapësirë gjatë qeverisjes së kryeministrit Albin Kurti sesa për aktivitetin e tij si deputet dhe ekspert, shkruan Rahoveci INFO.

Ai ka postuar një video ku shihet me plis në kokë duke kënduar këngë.

“Sonte , Miq te nderuar ju pershendes ne menyre te vecante: Me plis duke kenduar ne nje ceremoni te festave te fundvitit , ne Shtepine muzeale te Paulit,shokut te klases, qe shihet duke na derigjuar por edhe ai duke kenduar, njekohesisht.”, ka shkruar Kokaj. /Rahoveci INFO/ 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!