Presidentja bëhet hallë për herë të parë

 

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, ndau në rrjetet sociale emocionet e një lajm të bukur familjar që ka marr sot. Osmani ka treguar se është bërë hallë për herë të parë.

Ky lajm që mori sot, e ka gëzuar shumë Presidenten.

“Mirë se erdhe Aura. Adelina dhe Dan, na gëzuat pa masë”, ka shkruar Vjosa Osmani në Instagram, teksa postuar një fotografi të mbesës./21Media

Lajmet Presidentja bëhet hallë për herë të parë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!