Drejtoria e Arsimit në Rahovec shpall konkurs për 9 mësimdhënës

Njësia e Personelit njofton të interesuarit për aplikim në vendet e reja të punës të shpallura nga Komuna e Rahovecit.

Kërkohen 3 edukatore, 1 Mësimdhënës për lëndën e Historisë, 1 mësimdhënës për lëndën e Gjeografisë, 4 mësimdhënës për programin fillor.

Më poshtë janë pozita dhe linqet për të interesuarit në pozita përkatëse:

/Rahoveci.info/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!