Keqpërdorimet me subvencione – Peci thotë se s’ka informacione për aksione të tjera, s’kanë staf

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci në një intervistë për Rahoveci INFO ka thënë se nuk ka informacione nëse do të ketë aksione të organeve të rendi sa i përket arrestime për keqpërodrime me subvencione. Ai thotë kjo është punë e institucioneve të drejtësisë, por që thotë se arrestimet e fundit kanë pasur ndikim parandalimin e abuzimit financiar që ka ndodhur qe një…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!