Ministri Peci i përmend Sekretarit për Bujqësi të Iowas suksesin e grave të Krushës

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci gjatë një takimi virtual me Sekretarin për Bujqësi të Iowas, Mike Naig kanë diskutuar për hapat që do të ndërmarrin për të konkretizuar bashkëpunimin në fushën e bujqësisë, bazuar kjo edhe në Memorandumin e Bashkëpunimit të nënshkruar gjatë këtij viti mes Ministrisë së Bujqësisë dhe Universitetit të Iowas të Shkencës dhe…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!