Del pozitiv për COVID-19, gruaja izolohet në tualetin e avionit për t’i mbrojtur pasagjerët

Mësuesja e shkollës së Michigan, Marisa Fotieo po udhëtonte nga Çikago në Reykjavik, Islandë kur nisi të kishte dhimbje fyti.

Ajo bëri një test të shpejtë të cilin e kishte me vete dhe brenda pak sekondave ajo doli pozitive.

Fotieo vendosi për të mbrojtur 150 pasagjerët dhe ekuipazhin e avionit, duke u mbyllur në tualet për pjesën tjetër të udhëtimit.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!