Shpat Kasapi publikoi foton e parë me bashkëshorten dhe djalin

Këngëtari Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij, Selvija më 19 janar janë bërë prindër, ndërsa lajmi është bërë i ditur mbrëmë nga Selvija.

“19.01.2022 ROELI na gezoj me ardhjen e tij në jetë. Faleminderit Allahu i Madhëruar. Shumë dashuri,shumë lot,shumë gjëra na ndodhën për gjatë këtyre 9 muajve. Uroj me gjithë shpirt që cdo prindë ta përjetoj ndjesinë e të pasurit një fëmijë”, ka shkruar ajo ndër tjera në Instagram.

Ndërsa, Shpati ka theksuar se ndihet i lumtur me ardhjen në jetë të djalit, me ç’rast ka publikuar një imazh të bukur me bashkëshorten dhe djalin, shkuan Rahovci.info.tv

Ndërkaq, Selvija në instastory ka publikuar pamje nga nata e parë me djalin në shtëpi.

 

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë martuar në vitin e kaluar./21Media

Lajmet Shpat Kasapi publikoi foton e parë me bashkëshorten dhe djalin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!