Bislimi ironizon me Abdixhikun: Komentet e dhëna për rrymën s’janë të denja as për një student

Sipas Bislimit, Abdixhiku pretendon se është profesor i ekonomisë, dhe mban doktoraturë në këtë lëmi.

Por, sipas Bislimit komentet dhe “ekspertiza” e dhënë nga Abdixhiku nuk janë të denja as për një student të ekonomisë.

“Komentet që i ka dhënë ai në kuvend (për rrymën) nuk janë të denja as për një student të ekonomisë”, ka thënë ai madje ai ka thënë se gabime të tilla nuk mund ti falen Abdixhikut.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!