DJ Pm&Dagz dhe Samiri së shpejti në bashkëpunim

Artistët DJ Pm&Dagz dhe Samiri – S4MM së shpejti do të sjellin projektin e ri muzikor.

Siç njofton Pm, projekti është titulluar “Tinzake”.

Ky nuk është bashkëpunim parë i tre artistëve, ata më parë sollën “A e din”, një projekt që u pëlqye shumë nga publiku.

Kujtojmë që, Pajtimi e Arbëri(DjPM&Dagz) së fundmi kanë qenë pjesë e shtëpisë së Big Brother Albania Vip, të dy u eliminua pas disa javësh qëndrim brenda./21Media

Lajmet DJ Pm&Dagz dhe Samiri së shpejti në bashkëpunim >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!