Festë në familjen e Lyrical Son-it

Sot në familjen e rep-artistit Lyrical Son ka festë. Vajza e tij, Erika sot ka ditëlindjen e 3-të, shkruan Rahovci.info.tv

Me rastin e ditëlindjes, bashkëshortja e reperit e ka uruar të bijën me fjalët më të mira.

Gresa në instagram ka publikuar pamje të bukura familjare.
Ndërsa, Lyrical Son deri tani nuk i ka bërë urim publik vajzës për ditëlindje.

Ndryshe, Lyrical Son dhe Gresa janë martuar prej vitesh dhe së bashku kanë dy vajza, Evën dhe Erikën./21Media

Lajmet Festë në familjen e Lyrical Son-it >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!