Fifi në lidhje dashurie, publikon këtë video

 

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur për publikun si Fifi, si duket e ka filluar një lidhje të re dashurie.

Kjo u kuptua me një video që këngëtarja ka posuar sot në InstaStory.

Në video shihet një një mashkull që ia ka kapur dorën Fifit, dhe e ledhaton përgjatë udhëtimit të tyre me veturë.

Fifi videon e ka shoqëruar me një këngë romantike.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Fifi është “Diell”. Këngën “Diell”, Fifi e krijoi gjatë kohës sa ishte në “Big Brother VIP”. Kënga e publikuar më 27 nëntor deri tani numëron mbi 14 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Fifi në lidhje dashurie, publikon këtë video >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!