Gruaja me gojën më të madhe në botë, shikojeni se si i ha tri krofne përnjëherë

Ajo mblodhi kaq shumë ndjekës në TikTok pasi postoi video në të cilat papritmas vendosi tri krofne përnjëherësh në gojë dhe bëmat e tjera që përdoruesit kërkonin.

Falë gojës së saj jashtëzakonisht të madhe, ajo u kurorëzua zyrtarisht pronarja e gojës më të madhe femërore në botë në Librin e Rekordeve Guinness.

31-vjeçarja nga SHBA-ja më parë pretendonte se kishte gojën më të madhe në botë dhe ajo njohje më në fund iu dha – të paktën gjithsesi në kategorinë e femrave.

Tani ajo thotë se ndihet “e shkëlqyer” për faktin se mund të festojë avantazhin e saj të pazakontë, që e bënte të ndihej jashtëzakonisht e pasigurt më parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samantha Ramsdell (@samramsdell5)

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!